O nas

Od 1980 roku Erickson College International jest pionierem najwyższej jakości szkoleń dla Coachów i szkoleń coachingowych w świecie. Erickson College International ma swoje odziały w 36 krajach i 60 miastach na całym świecie. Metodologia Erickson College opiera się na założeniach podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach, inspirowanego praktyką terapeutyczną Miltona Ericksona oraz pracą naukową PhD Dr. Marilyn Atkinson, która jest twórcą oraz prezesem firmy.

Erickson College International oferuje jeden z najbardziej rozpoznawalnych w międzynarodowym środowisku coachów programów szkoleniowych “The Art and Science of Coaching”, który posiada akredytację International Coach Federation (ACSTP, ACSTH), gwarantując tym samym najwyższą jakość  profesjonalnego rozwoju i certyfikacji osób kończących program.

Erickson College International zapewnia swoim studentom kompleksowy pakiet usług szkoleniowych i wspierających ich ścieżkę rozwoju w ramach praktyki coachingowej. Bez względu na to, czy jesteś zainteresowany prowadzeniem profesjonalnej praktyki coachingowej, czy też chcesz rozwijać siebie i swoje umiejętności, Erickson College International daje Ci możliwość skorzystania z wielu programów, udogodnień oraz wsparcia.

Programy Erickson College International organizowane są obecnie przez dwóch polskich partnerów:

Wszechnicę UJ, odpowiedzialną za programy profesjonalnego rozwoju coachów.

poziome

oraz Top Potential Katarzyna Highton organizującą ericksonowskie programy rozwoju osobistego i CCE.

KH-projekt-14

Wśród naszych programów znajdziesz zarówno program dający Ci uprawnienia do pracy w zawodzie Coacha realizowany przez Wszechnicę UJ Szkołę Coachów „The Art and Science of Coaching” jak również programy, które umożliwią Ci dalszy rozwój, a wśród nich:

Advance of The Spirit

Mindfulness

Coaching Families and Couples

Transformacyjne Metafory

Szkolenia w Polsce organizowane są w Warszawie, Krakowie i w Łodzi. Wszystkie szkolenia prowadzone są przez międzynarodowy zespół trenerów Erickson Collage i posiadają akredytację ICF oraz punkty CCE. Informacje o kalendarzu szkoleń znajdziesz w zakładce Kalendarium, a szczegółowe informacje o programach pod poniższymi linkami:

Rozwój profesjonalnych coachów

CCE – kolejny etap Twojego rozwoju